BESTUUR EN COMMISSIES

Op deze pagina vind je een overzicht van het bestuur van TPC Eindhoven Noord en de verschillende commissies die binnen onze club actief zijn.

Bestuur

Ton Paulusse voorzitter@tpceindhovennoord.nl
John van der Made vicevoorzitter@tpceindhovennoord.nl
Zwannet Dijkstra secretaris@tpceindhovennoord.nl
Chris Methorst penningmeester@tpceindhovennoord.nl
Lotte van Breemen padel@tpceindhovennoord.nl
Ambro Slegers tennis@tpceindhovennoord.nl
Frans van Leeuwen park@tpceindhovennoord.nl

Commissies

Communicatie communicatie@tpceindhovennoord.nl
Hussel Tennis hussel@tpceindhovennoord.nl
ICT ict@tpceindhovennoord.nl
Interne competitie padel internepadel@tpceindhovennoord.nl
Interne competitie tennis internetennis@tpceindhovennoord.nl
Jeugd jeugd@tpceindhovennoord.nl
Ledenadministratie leden@tpceindhovennoord.nl
Ledenwerving ledenwerving@tpceindhovennoord.nl
Park en accommodatie parkenaccommodatie@tpceindhovennoord.nl
Paviljoen en bar paviljoen@tpceindhovennoord.nl
Senioren senioren@tpceindhovennoord.nl
Sponsoren sponsoring@tpceindhovennoord.nl
Technische zaken tc@tpceindhovennoord.nl
Toernooi toernooi@tpceindhovennoord.nl
Verhuur verhuur@tpceindhovennoord.nl
Vrijwilligers vrijwilligers@tpceindhovennoord.nl
WDWC wdwc@tpceindhovennoord.nl
Over de club Overzicht